QUADRO v několika bodech

Celosvětově nejrozšířenější stavebnicový systém pro děti fungující již více než 30 let:

  • vymyšlen na základě pozorování dětí při hraní
  • ideální příležitost pro dospělé zapojit se do hry s dětmi
  • podporuje rozvoj kreativity, jemné motoriky i celkový fyzický rozvoj dítěte (dítě si samo vytváří vlastní sestavy, na kterých může lézt, cvičit, klouzat se, hrát si ...)
  • snadná konstrukce - pokud sestava dítě omrzí, může ji snadno přestavět do nové podoby - každý den nový model ...
  • investice na dlouhou dobu - základní stavebnice QUADRO mohou používat již děti od 1 roku, ale dostatek inspirace a zábavy poskytne QUADRO i teenagerům - QUADRO roste s vaším dítětem
  • vhodné do pokoje, na zahradu, do bazénu, v létě i v zimě
  • bezpečná konstrukce (žádné ostré hrany, stabilní, neláme se - udrží i dospělého)
  • všechny prvky stavebnice jsou vyrobeny vysokotlakým lisováním z termoplastů PP+PE, absolutně netoxické, stabilní v čase, vysoká odolnost proti UV záření
  • celosvětový patent Quadro© od roku 1979, bezpečnostní certifikáty TÜV, testováno na extrémní zátěže (konstrukce udržela váhu slona /2,4 tuny/), teplotní odolnost testována na Sahaře i v Arktidě
  • pro další inspiraci - webové stránky výrobce www.quadroworld.com


Rychlé a jednoduché sestavení

Sestavení modelů QUADRO z jednotlivých dílů je velmi jednoduché. Stačí vybranou trubku nasunout na propojovací díl, natočit otvor v trubce a v propojce proti sobě a zajistit “šroubky” - jednoduše “šroubek” vložíte do otvoru a přiloženým klíčkem pootočíte o 90°. Podobným způsobem se propojují i panely a skluzavky, jediný rozdíl je ve tvaru “šroubků”. Tím, že všechny díly jsou spojeny navzájem a trubky jsou vůči sobě v pravém úhlu (základním prostorovým stavebním prvkem je krychle), získává výsledná konstrukce takovou tuhost, že bez problémů vydrží skákání, houpání, mnoha dětí najednou. Bez problémů vydrží i pohyb dospělého člověka.

Jednoduché sestavení...

QUADRO roste s Vašimi dětmi

Stavebnice QUADRO jsou geniálním systémem, kde všechny sestavy lze postavit pouze z 12 různých základních komponent. Samozřejmě, že v průběhu času bylo vytvořeno mnoho dalších rozšiřujících komponent, ale princip, že všechno pasuje se vším, je založen na základní existenci 12 základních dílů. Takže je úplně jedno, jestli začnete s malou stavebnicí a postupně ji budete rozšiřovat s pomocí samostaných dílů, nebo přikoupíte větší sestavu, až ta původní přestane dětem stačit. Vždy můžete počítat s tím, že stavenice bude možné navzájem propojit a záleží pouze na vaší fantazii, jak budete QUADRO používat. Je to ideální investice do rozvoje vašich dětí - QUADRO poroste s vašimi dětmi.

Geniální variabilita a využitelnost

12 základních dílů umožnuje téměř nekonečnou rozmanitost, záleží pouze na vaší fantazii, jakou stavebnici postavíte. Postavené konstrukce a modely můžete použivat uvnitř i venku, v létě i v zimě (stavebnice byla testována na poušti i za polárním kruhem), na suchu i ve vodě. Stavebnice si udržuje barevnou stálost, vydrží i velmi hrubé zacházení (je vyráběna metodou tlakového lití - z materiálů a na strojích, které vyrábějí pevnostní plastové díly pro automobily), je dokonale zdravotně nezávadná, takže ji lze využívat například i jako servírovací stolek nebo pultík na zahradní párty. Cokoli si vymyslíte, můžete s QUADRO udělat.

QUADRO roste s Vašimi dětmi...

Návrh pomocí programu QUADRO 3D

Pokud chcete postavit větší konstrukci, nebo chcete stavebnici postavit v konkrétním prostoru a chcete si být jisti, že je váš návrh v pořádku, můžete využít počítačový program QUADRO 3D - s pomocí pár kliknutí myši vytvoříte návrh, můžete se na připravovanou konstrukci podívat ze všech stran, ještě před tím, než ji postavíte, program prověří bezpečnost konstrukce a odhalí, kde jsou potenciálně nebezpečná místa, která je potřeba vyřešit jiným způsobem a na závěr vytiskne seznam všech dílů, které budete pro konstrukci potřebovat.

QUADRO 3D